loading

کارگاه مادروکودک

کارگاه مادر و کودک

کارگاه مادروکودک


کارگاه مادروکودک چیست؟

کارگاه مادروکودک برای کودکان دررده های سنی مختلف برگزار می شود.برای کودکان از یک سال تا3سال مفید است در این کارگاه ها مادر وکودک در محیطی گرم و سرشار از صمیمیت قرار می گیرند و آموزش ها به صورت غیرمستقیم و با تقویت مهارت ارتباطی بین مادر و فرزند ارائه می شود.

مادران با شرکت در این کلاس ها و افزایش مهارت های خود می توانند پیوندعاطفی عمیق تری با فرزند خود برقرار کنند و ازاین طریق قادرخواهندبود نکات تربیتی را به شیوه های بهتر و موثرتری در مورد تربیت کودک خود اجرا کنند.

 

انواع کارگاه مادروکودک چیست؟

محوریت موضوعی کارگاه مادروکودک :

پرورش هوش و خلاقیت، آموزش موسیقی، کمک به استقلال کودکان، انجام بازی های شناختی و پرداختن به علاقه مندی های خاص کودک ازجمله مواردی است که دراین کارگاه هامطرح می شود.

جلسات این کارگاه ها ممکن است به صورت اختصاصی و با شرکت مادر، کودک و مربی برگزار شود وبرای تقویت روحیه همکاری و مشارکت ممکن است جلساتی به صورت گروهی نیزبرگزار شود.

اهداف کارگاه مادروکودک:

در مورد اهداف این کارگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-تقویت هوش کودک.

2-پرورش خلاقیت کودک .

3-تقویت ارتباط بین مادر و کودک.

4-کمک به کشف و پرورش استعدادهای کودک.

5-آشنایی با نقاط ضعف و قوت کودک.

6-تقویت مهارت های اجتماعی و دوست یابی کودک.

مزیت های کارگاه:

دراین کارگاه ها با تمرکز بر ارتباط بین مادر و فرزند به عمیق ترشدن این پیوندکمک می شود.در جریان استعدادیابی ها و پرورش خلاقیت اگر کودکی از نظر ذهنی دچار مشکل باشدشرکت دراین کارگاه ها به تشخیص به موقع کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

ارتباط مادر فرزندی یکی از مهم ترین ارتباطات بشری است و متخصصان معتقدند افرادی که از رابطه مادر فرزندی سالمی برخوردار نبوده اند به احتمال بیشتری در آینده دربرقراری انواع ارتباطات صمیمانه بامشکل مواجه خواهند شد.

کارگاه مادروکودکمطالب خواندنی

#بهترین مهد کودک غرب تهران#خانه_خلاقیت_صادقیه#کودک_خلاق#مهد_کودک_خلاق#مهد_کودک_خلاقیت#مهد_کودک_خوب_در_غرب_تهران#مهد_کودک_خوب_غرب#مهد_کودک_خوب_غرب_تهران#مهد_کودک_صادقیه#مهدکودک خوب آریاشهر#مهدکودک خوب صادقیه#مهدکودک دو زبانهبهترین_مهدکودک_غرب_تهرانمونته سوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *