سازه خلاق

کمپ دبستان ذهن روشن

کمپ تابستانی ذهن روشن یک برنامه آموزشی و تفریحی است که به دانش‌آموزان دبستانی فرصتی مناسب برای کاوش، یادگیری و تفریح در محیطی پویا و جذاب ارائه می‌دهد. فعالیت‌های آموزشی در قالب کارگاه‌های هنری، فعالیت‌های ورزشی، جشنواره‌ها و … با هدف پرورش خلاقیت و تقویت مهارت‌های اجتماعی و همکاری با گروه همسالان برنامه‌ریزی شده است.

خلاقیت به رنگ‌های تابستان؛ کارگاه‌های هنری در کلاس‌های تابستان

کارگاه‌های هنری کلاسی جذاب و الهام‌بخش برای دانش‌آموزان دبستانی است که با تکیه بر ذوق و استعدادهایشان به بهبود توانایی‌های هنری خود می پردازند. این کارگاه‌ها از طریق فعالیت‌های متنوعی مانند نقاشی خلاق، اریگامی، سازه خلاق و …  خلاقیت کودکان را تحریک کرده و آن‌ها را به ایجاد آثار هنری خلاقانه ترغیب می‌کنند. همچنین، کارگاه‌های هنری به عنوان کلاسی برای تقویت همکاری و تعامل گروهی نیز می باشد که به کودکان امکان مشارکت و همفکری با گروه همسالان خود را می‌دهد. از این رو، کارگاه‌های هنری در کمپ دبستان به عنوان فرصتی منحصر به فرد برای تجربه‌های خلاقانه و رشد هنری کودکان شناخته می‌شود.

کلاس جذاب و هیجان انگیز لگو

کلاس لگو ذهن روشن با هدف آموزش مهارت‌های حل مسئله، خلاقیت، کار تیمی، توانمندی اجتماعی و … برای دانش آموزان دبستانی زیر نظر مؤسسه‌ی الگوی آموزشی ساخت و اندیشه‌ی یکتا، نماینده‌ی انحصاری LEGO Education دانمارک در ایران طراحی شده است.

کارگاه ژیمناستیک مغز؛ تقویت و بهبود عملکرد شناختی با تمرینات ذهنی

در کلاس ژیمناستیک مغز فعالیت‌هایی مانند تمرینات حافظه، تمرکز بر روی جزئیات و تمریناتی برای تقویت همکاری میان هر دو نیمکره مغزی استفاده می‌شود. همچنین تمرین‌های تنفسی و آرامشی نیز به‌عنوان بخشی از ژیمناستیک مغز بهره‌برداری می‌شوند تا کنترل استرس، افزایش تمرکز در کودکان ارتقاء می‌یابد. ژیمناستیک مغز به عنوان یک روش آموزشی نوین به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که بتوانند از ظرفیت‌های ذهنی خود استفاده کرده و در نتیجه در مراحل تحصیلیشان موفق باشند.

کمپ دبستان ذهن روشن شامل کلاس‌های آموزشی، هنری، لگو ، ژیمناستیک مغز، دست ورزی و … می باشد و دانش آموزان با شرکت در بهترین کمپ دبستان می‌توانند تعطیلات تابستانی جذاب و هیجان‌انگیزی همراه با آموزش، بازی و تفریح سپری کنند و  تجربه‌های لذت بخشی را برای همیشه در خاطره‌هایشان ثبت کنند و در آینده دوره تحصیلی موفق آمیزتری داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *